CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -203
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 mrt
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 04 mrt
Comedy Cafe
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
di 06 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 07 mrt
Theater Zuidplein
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
do 08 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Zoetegem
Zottegem
Wilminktheater
Enschede
De Domijnen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 09 mrt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
G.C. De Muze van Meise
Meise
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De Kroon
Bocholt
Wilminktheater
Enschede

zaterdag 03 maart 2018

20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Carrousel, Ommen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Jan van Besouw, Goirle
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

zondag 04 maart 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

dinsdag 06 maart 2018

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 07 maart 2018

William Boeva - Reset Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Fuad Hassen - Held Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Blauwe Kei, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Welkom bij de Fresku show Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving Scheldetheater, Terneuzen
1
1
20:00
Spot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1

donderdag 08 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater De Klinker, Winschoten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zoetegem, Zottegem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg heel Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Volle Bloei S.C.C. De Enck, Oirschot
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Dok6, Panningen
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Speelhuis, Helmond
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Zonder verdoving Theater de Mythe, Goes
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rundfunk Diligentia, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot De Toegift, Den Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Het gras bij de buren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 09 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak G.C. De Muze van Meise, Meise
William Boeva - Reset ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie De Skâns, Gorredijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Weijer, Boxmeer
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Soundos - Niets te verliezen Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marco Lopes - Moedt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kroon, Bocholt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Pagina -203