CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -203
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 22 nov
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
do 23 nov
Kennemer Theater
Beverwijk
De Reggehof
Goor
Junushoff Theater
Wageningen
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Munttheater
Weert
Podium Boxtel
Boxtel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
vr 24 nov
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
1
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
za 25 nov
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Ledeltheater
Oostburg
Werftheater
Utrecht
Theater Koningsduin
Castricum
Diligentia
Den Haag
De Dillewijn
Ankeveen
Theater De Winsinghhof
Roden
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Veluvine
Nunspeet
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 nov
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 27 nov
Theater Floralis
Lisse

woensdag 22 november 2017

Martijn Koning - Koning te rijk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Musis, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Ledeltheater, Oostburg
20:15
Zonder verdoving Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn

donderdag 23 november 2017

René van Meurs - Ik beloof niks Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam De Reggehof, Goor
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Spot Munttheater, Weert
Leon van der Zanden - Kameleon Podium Boxtel, Boxtel
Jan Beuving - Raaklijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Koorts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker Diligentia, Den Haag
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Agnietenhof, Tiel
20:15
Raymi Sambo Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral Het Klooster, Woerden
20:15
Zonder verdoving Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Parktheater, Eindhoven

vrijdag 24 november 2017

Marco Lopes - Moedt Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam C.C. Parnassos, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Koning - Koning te rijk Podium Hoge Woerd, De Meern
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Mythe, Goes
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sjaak Bral S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Ali B - Koorts Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim Theater de Blauwe Kei, Veghel

zaterdag 25 november 2017

Jochen Otten - Troosten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Soundos - Geboren met ervaring Ledeltheater, Oostburg
Marco Lopes - Moedt Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Koningsduin, Castricum
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Dillewijn, Ankeveen
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Winsinghhof, Roden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Ons Tejater, Lieshout
Fuad Hassen - Held Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot C.C. De Kei, Reusel
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Raaklijn Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Bussel, Oosterhout
1
Cameretten finale Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Zonder verdoving Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
THE NATION Figi Theater, Zeist
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Youssef El Mousaoui Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Hofpoort, Coevorden

zondag 26 november 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 27 november 2017

Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse
Pagina -203