Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Musis
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 21 april 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 22 april 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 23 april 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 24 april 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
woensdag 25 april 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 april 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen