Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Groene Engel
Oss
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Veluvine
Nunspeet
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
De Speeldoos
Vught
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 14 februari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 15 februari 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 februari 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag