CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -204
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 17 apr
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
wo 18 apr
De Muze
Noordwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
do 19 apr
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Idea
Soest
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Simplon
Groningen
vr 20 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
De Reggehof
Goor
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Markant Uden
Uden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
1
1

dinsdag 17 april 2018

20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Leidse Schouwburg, Leiden

woensdag 18 april 2018

Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Muze, Noordwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg Lochem, Lochem
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem

donderdag 19 april 2018

Rayen Panday - Fenomeen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Idea, Soest
Zij en ik - Spruijt en Opperman Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan! Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Pieter Derks - Spot Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu Markant Uden, Uden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie Zaantheater, Zaandam
Piepschuim Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017 Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Veluvine, Nunspeet
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Henk van Huisstede Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jandino - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Cultura, Ede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra Simplon, Groningen

vrijdag 20 april 2018

Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen Het Postkantoor, Bovenkarspel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Blauwe Kei, Veghel
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen van Merwijk - Lucky Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon De Spil, Roeselare
Stefano Keizers - Erg heel Zaantheater, Zaandam
Fuad Hassen - Held Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan! van Beresteyn, Veendam
Richard Groenendijk - Om alles Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij De Weijer, Boxmeer
1
1
Pagina -204