CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -204
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 mrt
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Plan C
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 25 mrt
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
zo 26 mrt
Figi Theater
Zeist
13:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:30
Chassé Theater
Breda
ma 27 mrt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
di 28 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 29 mrt
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaters Tilburg
Tilburg
Filmtheater Luxor
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
DeLaMar
Amsterdam

vrijdag 24 maart 2017

20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Idea, Soest
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor Plan C, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Storm, Winterswijk
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 25 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bouwkunde, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash ’t Reghthuys, Nieuwkoop
Henry van Loon - Sleutelmoment Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders Witte Theater, IJmuiden
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers Hotel Haarlem, Haarlem
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Philippe Geubels Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Hoftheater, Raalte
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. De Kei, Reusel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Agora Theater Druten, Druten
20:30
Enge Buren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Begijn le Bleu Theater Ludens, Voorburg

zondag 26 maart 2017

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Figi Theater, Zeist
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko De Speeldoos, Vught
15:00
Mini & Maxi Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda

maandag 27 maart 2017

Youp van 't Hek - Licht Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 28 maart 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Chassé Theater, Breda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

woensdag 29 maart 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Speeldoos, Vught
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - De Afterparty Theaters Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Filmtheater Luxor, Zutphen
Pieter Derks - Spot Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot Scheldetheater, Terneuzen
20:00
William Boeva - Reset De Spil, Roeselare
20:00
Ali B - Je Suis Ali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Comedytrain On Tour Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk! Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Brainwash De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam
Pagina -204