Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kulturele Kommissie
Winsum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
vrijdag 30 december 2016
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 31 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 05 januari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 06 januari 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 07 januari 2017
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zondag 08 januari 2017
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 09 januari 2017
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
dinsdag 10 januari 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
woensdag 11 januari 2017
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Minou Bosua - Minoux
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
20:00
NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
donderdag 12 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Henry van Loon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Speeldoos, Baarn