Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
De Boodschap
Rijen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 09 februari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
zondag 10 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 februari 2019
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 13 februari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem