CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -206
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 21 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Scheldetheater
Terneuzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
do 22 feb
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kappen
Haaksbergen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 23 feb
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Molenberg
Delfzijl
1
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen

woensdag 21 februari 2018

René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Parktheater, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Heppie de Peppie Posttheater, Arnhem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Emilio Guzman - Kom dan! Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam

donderdag 22 februari 2018

Percossa - BAM! C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als De Meenthe, Steenwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kappen, Haaksbergen
Marco Lopes - Moedt Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. De Pas, Heesch
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fuad Hassen - Held Theater Idea, Soest
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Spot Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 23 februari 2018

William Boeva - Reset Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset Podium Reimerswaal, Rilland
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Martien van Doorne, Deurne
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Ter Dilft, Bornem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan! Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Kameleon Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty De Molenberg, Delfzijl
1
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl & de Boer - Magie Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman Lindenberg Theater, Nijmegen
Pagina -206