Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Stroud
Putten
20:30
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kunstgreep
Oostzaan
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Cultura
Ede
De Reggehof
Goor
Perron-3
Rosmalen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Ludens
Voorburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Nuenen
de Berchplaets
Berghem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Weijer
Boxmeer
20:00
Hof in Salland
Raalte
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
De Zwaan
Uitgeest
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Het Klooster
Woerden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Ludens
Voorburg
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
City Theater
Schijndel
C.C. De Kei
Reusel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Den heuvel
Alphen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
AINSI
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 30 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 31 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 01 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 02 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
woensdag 04 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen