Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Flora Theater Boskoop
Boskoop
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 20 januari 2016
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 21 januari 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 22 januari 2016
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot