Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Scheldetheater
Terneuzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kappen
Haaksbergen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 februari 2018
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
donderdag 22 februari 2018
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 23 februari 2018
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam