CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -207
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 feb
Theater aan de Schie
Schiedam
De Weverij
Zierikzee
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
2
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 16 feb
SplotsZ
Roelofarendsveen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Klinker
Winschoten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Posttheater
Arnhem
Het Trefpunt
Warmond
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
za 17 feb
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Zinin
Nijverdal
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Pook
Oostknollendam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
P3
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
zo 18 feb
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
di 20 feb
Scheldetheater
Terneuzen
Het Kielzog
Hoogezand
De Meenthe
Steenwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

donderdag 15 februari 2018

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Weverij, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty Wilminktheater, Enschede
2
Lebbis - De Bovengrens Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Zonder verdoving Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Muze, Noordwijk
20:15
Caroline Sanders Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Welke show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 16 februari 2018

Thomas Smith - Strak SplotsZ, Roelofarendsveen
Jon van Eerd - Harrie & Eva Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg heel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Welkom bij de Fresku show Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Bovengrens Posttheater, Arnhem
Foto Roué Verveer - Heppie de Peppie
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Trefpunt, Warmond
1
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rob en Emiel- Blow me away Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Hoftheater, Raalte
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit De Meerpaal, Dronten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Zonder verdoving Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als Cultura, Ede
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zaterdag 17 februari 2018

Jon van Eerd - Harrie & Eva Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017 Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kirsten van Teijn - Zalf Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van Merwijk - Lucky Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks Het Veur Theater, Leidschendam
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan! Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles De Molenberg, Delfzijl
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Kameleon Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arno van der Heyden - Heksenjacht Pook, Oostknollendam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Percossa - BAM! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
William Boeva - Reset Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Vlam P3, Purmerend
20:30
Deng Boy - Witte Vis Meervaart, Amsterdam
Foto Opslaan als
Opslaan als Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1

zondag 18 februari 2018

16:00
Mirjam van Dam De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis Meervaart, Amsterdam

dinsdag 20 februari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Spot De Meenthe, Steenwijk
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pagina -207