CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -207
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 jan
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
1
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
do 14 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Muzeval
Emmen
1
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 15 jan
Schouwburg Ogterop
Meppel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
1
De Speeldoos
Vught
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
za 16 jan
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Hoftheater
Raalte
Theaters Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Molen
Beuningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

woensdag 13 januari 2016

20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt Theater De Omval, Diemen
1
20:30
Barrage De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 14 januari 2016

Kirsten van Teijn - Heilloos Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Fulcotheater, IJsselstein
Lankmoed - Onvergetelijk Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Muzeval, Emmen
1
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johan Goossens - Daglicht Orpheus, Apeldoorn
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Jan Beuving - Raaklijn Flint, Amersfoort
20:15
Barrage C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Ledeltheater, Oostburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV² De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Begijn le Bleu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 15 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Heilloos S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu De Speeldoos, Vught
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel Theater De Musketon, Utrecht

zaterdag 16 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Kasper van Kooten Hoftheater, Raalte
Soundos - Geboren met ervaring Theaters Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment Agora Theater Druten, Druten
Murth Mossel - Voors en tegens Theaters Tilburg, Tilburg
Lankmoed - Onvergetelijk Theater de Kom, Nieuwegein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy De Harmonie, Leeuwarden
Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Winsinghhof, Roden
Mark van de Veerdonk - TOF Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Kevin Hart Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Parktheater, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrage Casino Beringen, Beringen
20:15
Cameretten Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -207