CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -208
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 okt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Cardo
Groesbeek
De Muze
Noordwijk
Toneelschuur
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 16 okt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Cultura
Nootdorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Molenberg
Delfzijl
Toneelschuur
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Parktheater
Eindhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Herberg de Pol
Diepenheim
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Horst
Venhorst
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 17 okt
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Hof 88
Almelo
Toestanden op Podium
Bemmel
Toneelschuur
Haarlem
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
1
Bon theater
Medemblik
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Perron-3
Rosmalen
Cultura
Ede
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
1
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 18 okt
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Perron-3
Rosmalen
1
ma 19 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
di 20 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
1

donderdag 15 oktober 2015

Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue De Muze, Noordwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Hans Aarsman - Zelf weten Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater PePijn, Den Haag
20:00
André Manuel Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV² Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedyhuis ComedyCloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 16 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach Kantine Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - Kusje erop MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rayen Panday - Vrijspraak C.C. Cultura, Nootdorp
Rob en Emiel - Da's sterk S.C.C. De Ruchte, Someren
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Molenberg, Delfzijl
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen Herberg de Pol, Diepenheim
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels De Horst, Venhorst
Deng Boy - Platzak Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Op recept (reprise) Zaantheater, Zaandam
Foto Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Almere, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV² Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 17 oktober 2015

Ton Kas - JABROER De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theatercafe Lexke, Budel
Kasper van Kooten Theater Hof 88, Almelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Toestanden op Podium, Bemmel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Hans Aarsman - Zelf weten Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - TOF Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
1
Ali B - Je Suis Ali Bon theater, Medemblik
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Tuin, Leusden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Perron-3, Rosmalen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Cultura, Ede
Gabriel Iglesias Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
1
20:15
Huub Stapel - MV² Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De hoogte, Winsum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Daniël Arends Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 18 oktober 2015

Jacquelien de Savornin Lohman Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater De Tuin, Leusden
Foto Anuar - Integer
Anuar - Integer Perron-3, Rosmalen
1

maandag 19 oktober 2015

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond

dinsdag 20 oktober 2015

Foto Ton Kas - JABROER
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
1
1
Pagina -208