CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -20
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 dec
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 08 dec
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Kimpel
Bilzen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Trixxo Theater
Hasselt
C.C. De Steiger
Menen
Mascini Theater
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Atlantis
Alkmaar
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
VU theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. De Stringe
Vichte
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
za 09 dec
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Chassé Theater
Breda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Eendracht
Gemert
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
C.C. Zoetegem
Zottegem
Trixxo Theater
Hasselt
C.C. De Steenoven
Herzele
Kennemer Theater
Beverwijk
Mimik
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Leietheater
Deinze
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
1
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Koningshof
Maassluis

donderdag 07 december 2023

20:30
Iris Rulkens - Hier Is Iris Live (try Out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Merijn Scholten - Team solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Werftheater, Utrecht
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 08 december 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Crins - Mesthoop Theater De Cirkel, Heemskerk
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Theater De Winsinghhof, Roden
Jawad Es Soufi - Harira Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Appeltjes schillen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Un, Dos, Stress - Kerstspecial Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl En De Boer - Modderkruipers Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Wat Als Theater de Voorveghter, Hardenberg
Valentina Tóth - Wildbloei De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Jannie the show dog Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Karma Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob Scheepers - Zet af Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Kemperink - Halverwege Het Musiater, Zevenaar
Op Sterk Water - Kerst op sterk water Schouwburg de Lawei, Drachten
Grof geschud - Kroost C.C. De Kimpel, Bilzen
Anuar - Made in Holland Cpunt Theater, Hoofddorp
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Trixxo Theater, Hasselt
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Steiger, Menen
Pieter Jouke - Sluikstort Mascini Theater, Amsterdam
Michael van Peel - Welcome to the rebellion C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjen Lubach | Try Out Atlantis, Alkmaar
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kiki Schippers Met Band Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Un, Dos, Stress - Kerstspecial VU theater, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
karen Verresen / Raf Walschaerts - Bar d'Amour C.C. De Stringe, Vichte
20:00
Nina De La Parra - BloodBitches Koningshof, Maassluis
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Släpstick - Ho Ho Kerstshow Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Theater de Beun, Heiloo
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Theater Vianen, Vianen
20:15
N00b - n00b speelt n00b Cultura, Ede
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Merijn Scholten - Team solo Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daphne Gakes - Tussen de Lakens Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Gavin Reijnders – Glittermoe Werftheater, Utrecht
20:30
Femke Vernij - op volle kracht Rietveld Theater, Delft
20:30
Kasper van der Laan - Warm De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater de Bussel, Oosterhout

zaterdag 09 december 2023

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Christel de Laat - En door?! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Crins - Mesthoop Theater de Schuur, Zevenbergen
Jan Beuving - Resumé 1 Flint, Amersfoort
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Podium Hoge Woerd, De Meern
Ruud Smulders - Rudiversum Agora Theater Druten, Druten
Jawad Es Soufi - Harira Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Appeltjes schillen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Man man man, de podcast - Koud Zweet De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers Met Band Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Un, Dos, Stress - Kerstspecial Theater de Huiskamer, Weert
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yentl En De Boer - Modderkruipers Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Wat Als Theater de Voorveghter, Hardenberg
Valentina Tóth - Wildbloei Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Zet af De Eendracht, Gemert
Thijs Kemperink - Halverwege Het Kielzog, Hoogezand
Fuad Hassen - Vogelvrij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Op Sterk Water - Kerst op sterk water Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Kroost C.C. Zoetegem, Zottegem
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Trixxo Theater, Hasselt
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Steenoven, Herzele
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Sluikstort Mimik, Deventer
Nina De La Parra - BloodBitches DeLaMar, Amsterdam
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Leietheater, Deinze
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het Leven O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Orpheus, Apeldoorn
20:15
N00b - N00b Speelt N00b De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival De Weijer, Boxmeer
1
20:15
Lotte Velvet - ondergrond Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Koningshof, Maassluis
Pagina -20