CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -20
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 feb
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Chassé Theater
Breda
vr 18 feb
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Mimik
Deventer
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Chassé Theater
Breda
za 19 feb
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Kolk
Assen
Capitole
Gent
19:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Punt
Vroomshoop
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
zo 20 feb
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Oosterpoort
Groningen
ma 21 feb
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 22 feb
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

donderdag 17 februari 2022

20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Den heuvel, Alphen
20:30
René van Meurs - 2636 Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Meervaart, Amsterdam
20:45
Finalistentournee Cameretten Festival 2021 Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Chassé Theater, Breda

vrijdag 18 februari 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Mimik, Deventer
Martijn Crins - Mesthoop Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Chassé Theater, Breda
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
LOS - Lusten en Lasten C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Dubbel TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lebbis - De Ziel Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Andries Tunru - In Theorie De Oosterpoort, Groningen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
René van Meurs - 2636 Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Loeb - Extase Agora Theater Druten, Druten
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Zaantheater, Zaandam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Meervaart, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed ATLAS Theater, Emmen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Chassé Theater, Breda

zaterdag 19 februari 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Het Trefpunt, Warmond
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - (S)experiment Posttheater, Arnhem
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Kantine Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets De Nieuwe Kolk, Assen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Capitole, Gent
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland
Marcel Harteveld - Geen idee Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
LOS - Lusten en Lasten Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Swanla Theater, Zevenhuizen
Sjaak Bral - De Meesterkraker Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Flint, Amersfoort
20:15
André Manuel - Sneu De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Het Musiater, Zevenaar
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Meervaart, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
René van Meurs - 2636 De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Zaantheater, Zaandam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Punt, Vroomshoop
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater aan de Schie, Schiedam

zondag 20 februari 2022

Man, man, man, de Podcast Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Andries Tunru - In Theorie Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Roel C. Verburg Het Bolwerk, Sneek
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Oosterpoort, Groningen

maandag 21 februari 2022

20:00
André Manuel - Sneu Theater Floralis, Lisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lebbis - De Ziel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 22 februari 2022

Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino - Opgefokt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -20