CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -20
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 mrt
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Omval
Diemen
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
za 14 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Theaterboerderij
Ekehaar
Den Bolder
Waspik
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Punt
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Mol
Lier
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Mythe
Goes
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater De Tuin
Leusden
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Klein Theater
Dinxperlo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 15 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Boom Chicago
Amsterdam
ma 16 mrt
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
di 17 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Griffioen
Amstelveen
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Toneelschuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Figi Theater
Zeist
wo 18 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 13 maart 2020

Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk Theaters Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - BASTA! Theater De Omval, Diemen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Ledeltheater, Oostburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip De Klif, Nijmegen
Daan Boom - De Eerste BREStheater, Brielle

zaterdag 14 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Theaterboerderij, Ekehaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
René van Meurs - Hunkert Theater de Kampanje, Den Helder
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Nathalie Baartman - Breek Het Punt, Vroomshoop
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Blauwe Kei, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Best of... Ton Kas Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. De Mol, Lier
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podium Hoge Woerd, De Meern
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Mythe, Goes
Anuar - EERLIJK Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
Ed Gamble Zuiderpershuis, Antwerpen
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bij Robèrt... van Beckhoven Theater De Lievekamp, Oss
Ali B De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kielzog, Hoogezand
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester S.C.C. De Enck, Oirschot
Barrie Stevens - The Show Must Go On Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Fransse Eijkel - Subtropique Spant!, Bussum
Daan Boom - De Eerste Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Sorry Baby Parktheater, Eindhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 15 maart 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Ed Gamble
Ed Gamble Boom Chicago, Amsterdam

maandag 16 maart 2020

Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Concordia, Enschede
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Onze Man In Teheran Theater De Veste, Delft
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

dinsdag 17 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Best of... Ton Kas Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Griffioen, Amstelveen
Grof geschud - Lijmen 30CC/Wagehuys, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën Toneelschuur, Haarlem
Fred Delfgaauw Theater De Veste, Delft
Huub Stapel - Het Huwelijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Marcel Hensema - Alles in de hens Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daan Boom - De Eerste Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - Unsexed Figi Theater, Zeist

woensdag 18 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
René van Meurs - Hunkert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -20