Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dialoog
Ermelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
donderdag 31 oktober 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 01 november 2019
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
zaterdag 02 november 2019
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel