Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Vestzaktheater
Son
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Spil
Roeselare
20:00
Ethias Arena
Hasselt
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 04 december 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
zaterdag 05 december 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
zondag 06 december 2020
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 07 december 2020
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 08 december 2020
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 december 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer