CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -209
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 nov
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
C-Mine
Genk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 07 nov
Bon theater
Medemblik
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
BREStheater
Brielle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Den Boogaard
Moergestel
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Cultura
Ede
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Ludens
Voorburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 08 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:00
Theater De Tuin
Leusden
ma 09 nov
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 10 nov
C.C. De Bunder
Moorslede
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
wo 11 nov
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Klinker
Winschoten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
DOK 6
Panningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 12 nov
Theater Concordia
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Nuenen

vrijdag 06 november 2015

Ali B - Je Suis Ali Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C-Mine, Genk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Musketon, Utrecht
20:00
"Muziek Automatique" WORM, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Lochem, Lochem
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Schouwburg de Lawei, Drachten
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Johan Goossens - Daglicht De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kamagurka Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 07 november 2015

De Partizanen - De Partizanen Bon theater, Medemblik
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater `t Spieker, Eibergen
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak BREStheater, Brielle
Hans Aarsman - Zelf weten Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - TOF Den Boogaard, Moergestel
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - I Amhali Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali Cultura, Ede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - De Paardenpoetser Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater De Molen, Beuningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Posttheater, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 08 november 2015

Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook De Kleine Komedie, Amsterdam
1
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Dorpstheater Wormer, Wormer
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Tuin, Leusden

maandag 09 november 2015

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 10 november 2015

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. De Bunder, Moorslede
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Havezathe het Everloo, Rossum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

woensdag 11 november 2015

Ton Kas - JABROER Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Ogterop, Meppel
Cabarestafette Theater De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - MV² Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF DOK 6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Daniël Arends Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 12 november 2015

Alex Roeka - Voort! Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten Perron-3, Rosmalen
Leon van der Zanden - Supergewoon Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Hof 88, Almelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF HAN Campustheater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Podium Mozaiek, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Klooster, Nuenen
Pagina -209