CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -209
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 apr
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Musis
Arnhem
2
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
1
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 22 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
1
Theater Sneek
Sneek
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Dialoog
Ermelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weverij
Zierikzee
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
za 23 apr
Theater Sneek
Sneek
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
1
De Dillewijn
Ankeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
1
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht

donderdag 21 april 2016

Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Cabaretteketet Flora Theater Boskoop, Boskoop
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Musis, Arnhem
2
20:15
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posthuis Theater, Heerenveen
1
20:15
Paul de Munnik - Nieuw De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Jan van Besouw, Goirle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Meervaart, Amsterdam
20:30
Thomas Smith Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 22 april 2016

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Venray, Venray
1
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen Fransche School Culemborg, Culemborg
Vincent Geers - Je moet het maar durven De Klif, Nijmegen
1
Dorine Wiersma Theater Sneek, Sneek
Kasper van Kooten De Kattendans, Bergeijk
Kommil Foo - Schoft Leidse Schouwburg, Leiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter Jan van Besouw, Goirle
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Dialoog, Ermelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk De Maagd, Bergen op Zoom
Piepschuim - Zo doen we dat hier De Weverij, Zierikzee
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Hoftheater, Raalte
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posttheater, Arnhem
1
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Speeldoos, Vught
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zaterdag 23 april 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Heilloos Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen Podium Hoge Woerd, De Meern
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
Foto Paul de Munnik - Nieuw
Paul de Munnik - Nieuw Theater Walhalla, Rotterdam
1
Comedy Kitchen De Dillewijn, Ankeveen
Kasper van Kooten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lankmoed - Onvergetelijk Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Paardenpoetser Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cameretten Finalistentournee Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pagina -209