Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TOP
Bemmel
20:30
Energiehuis
Dordrecht
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Omval
Diemen
Theater de wildeman
Linschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Musketon
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
C.C. `t Schaliken
Herentals
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
20:00
Dok6
Panningen
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Evertshuis
Bodegraven
Veluvine
Nunspeet
Theater De Winsinghhof
Roden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Schie
Schiedam
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
zaterdag 13 januari 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 19 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 20 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude