Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gryphus
Vierlingsbeek
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Beun
Heiloo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
van Beresteyn
Veendam
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
DeMess
Naarden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Singer Theater
Laren
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Diligentia
Den Haag
20:30
Perron-3
Rosmalen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
vrijdag 25 januari 2019
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zaterdag 26 januari 2019
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 30 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden