CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -210
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 dec
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
2
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 10 dec
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Kei
Reusel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Den Bolder
Waspik
Theater de Koornbeurs
Franeker
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Para
Breda
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
zo 11 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
SplotsZ
Roelofarendsveen
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ma 12 dec
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 13 dec
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

vrijdag 09 december 2016

Pieter Derks - Spot C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment De Nieuwe Kolk, Assen
Watskeburt?! - de musical Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
2
20:00
Philippe Geubels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk! Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Orpheus, Apeldoorn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt... Flint, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Cultura, Ede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 10 december 2016

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Beun, Heiloo
Kirsten van Teijn - Zalf Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Opschmùck C.C. De Kei, Reusel
Johan Goossens - Daglicht Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Even goede vrienden De Boodschap, Rijen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadstheater Arnhem, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - De Peiling De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Spot Den Bolder, Waspik
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Koornbeurs, Franeker
14:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Purper's vier jaargetijden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Para, Breda
1
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Eendracht, Gemert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie) Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Zaantheater, Zaandam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Bacchus, Aalsmeer

zondag 11 december 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep SplotsZ, Roelofarendsveen
14:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 De Maaspoort, Venlo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Agora Theater Lelystad, Lelystad

maandag 12 december 2016

Lebbis - Good News Show Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders Compagnietheater, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De Dialoog, Ermelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 13 december 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders Compagnietheater, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -210