CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -211
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 sep
DOK 6
Panningen
Arto Theater
Schoonhoven
Het Perron
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
De Schattelijn
Geertruidenberg
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 27 sep
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
ma 28 sep
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 29 sep
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 30 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
do 01 okt
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Werftheater
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Zaantheater
Zaandam
Het Perron
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 02 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meerpaal
Dronten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Perron
Amsterdam
Theater Dreumel
Dreumel
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
WORM
Rotterdam
za 03 okt
Theater Idea
Soest
Theater De Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Ludens
Voorburg
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Pook
Oostknollendam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BaronTheater
Opende
Schouwburg De Kring
Roosendaal

zaterdag 26 september 2015

Hans Liberg - Jazz & Comedy DOK 6, Panningen
Dorine Wiersma Arto Theater, Schoonhoven
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Het Perron, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater 't Pand, Gorinchem
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Schattelijn, Geertruidenberg
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even Goede Vrienden Bon theater, Medemblik
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater RhederArt, Dieren
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop De hoogte, Winsum
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Night - Comedy Parade Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 27 september 2015

14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit! Rietveld Theater, Delft

maandag 28 september 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 29 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Bellevue, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 30 september 2015

Ton Kas - JABROER Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach Theaterpand Weesp, Weesp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lankmoed - Onvergetelijk Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Kolk, Assen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Concordia, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Klooster, Woerden
20:00
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Flint, Amersfoort
Foto Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Huub Stapel - MV² Theater de Purmaryn, Purmerend

donderdag 01 oktober 2015

Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater Harderwijk, Harderwijk
Kasper van Kooten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Vrijspraak Zaantheater, Zaandam
Jasper van Kuijk - Onder de streep Het Perron, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - TOF Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - MV² Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Op recept (reprise) Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 02 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Fransche School Culemborg, Culemborg
André Manuel - Het geval apart Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Vrijspraak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Onder de streep Het Perron, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF Theater Dreumel, Dreumel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV² Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind Diligentia, Den Haag
20:00
Katinka Polderman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Johan Goossens - Daglicht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman WORM, Rotterdam

zaterdag 03 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Theater Idea, Soest
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater De Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de Lach Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Het geval apart Pook, Oostknollendam
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Poorterij, Zaltbommel
Dorine Wiersma Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten Kantine Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Aarsman - Zelf weten Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF BaronTheater, Opende
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -211