CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -211
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 okt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zo 29 okt
Theater De Verwachting
Ritthem
Kukeleku
Horst
20:30
Meervaart
Amsterdam
ma 30 okt
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 31 okt
Munttheater
Weert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
wo 01 nov
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maagd
Bergen op Zoom
Scheldetheater
Terneuzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
do 02 nov
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Concordia
Enschede
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
vr 03 nov
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Klooster
Woerden
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 04 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Speeldoos
Vught

zaterdag 28 oktober 2017

Ton Kas - Kakmaker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Richard Groenendijk - Om alles De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Amphion, Doetinchem

zondag 29 oktober 2017

Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? Theater De Verwachting, Ritthem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Kukeleku, Horst
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik Meervaart, Amsterdam

maandag 30 oktober 2017

Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 31 oktober 2017

Richard Groenendijk - Om alles Munttheater, Weert
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kattendans, Bergeijk

woensdag 01 november 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Rietveld Theater, Delft
Ton Kas - Kakmaker Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fuad Hassen - Held Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Hoftheater, Raalte
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Zonder verdoving Fulcotheater, IJsselstein

donderdag 02 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Erg heel Theater Concordia, Enschede
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Guido Weijers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral Theater Hof 88, Almelo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Parktheater, Eindhoven
20:30
Ben Phillips 013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Het Evertshuis, Bodegraven

vrijdag 03 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Leon van der Zanden - Kameleon De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Koorts Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Koornbeurs, Franeker
Jetty Mathurin - De Overdracht Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - Kakmaker Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf De Toegift, Den Hoorn
Marco Lopes - Moedt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral Schaffelaartheater, Barneveld
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 04 november 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Het Kielzog, Hoogezand
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Speeldoos, Vught
Pagina -211