Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Munttheater
Weert
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Den heuvel
Alphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Heeren van Dongen
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
zaterdag 28 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zondag 29 oktober 2017
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
maandag 30 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
woensdag 01 november 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 02 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 03 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 04 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel