CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -212
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 dec
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
2
3
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
za 03 dec
Figi Theater
Zeist
Jan van Besouw
Goirle
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
Theaters Tilburg
Tilburg
De Skâns
Gorredijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 04 dec
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
di 06 dec
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
wo 07 dec
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem

vrijdag 02 december 2016

Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Peter Heerschop - Van horen zeggen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Hans Liberg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Spant!, Bussum
2
3
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Zaantheater, Zaandam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Meerpaal, Dronten
20:30
Oldenosborn - #Life Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kiki Schippers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Speeldoos, Vught

zaterdag 03 december 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Figi Theater, Zeist
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning van de Lach Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theaters Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Skâns, Gorredijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Good News Show Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
NUHR De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali De Reggehof, Goor
20:00
Philippe Geubels Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mini & Maxi TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
Hans Dorrestijn, Het einde is zoek Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Sneek, Sneek
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel De Flux, Zaandam
20:30
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Klif 12, Den Hoorn
20:30
Patrick Laureij, Dekking Hoog Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Emilio Guzman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 04 december 2016

13:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Beun, Heiloo
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater Dakota, Den Haag

dinsdag 06 december 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot C.C. De Klameare, Workum
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NUHR Orpheus, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:30
Open Mic De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Fulcotheater, IJsselstein

woensdag 07 december 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Even goede vrienden Posttheater, Arnhem
Pagina -212