CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -212
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 dec
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Posttheater
Arnhem
21:00
DNK
Assen
21:00
Koningshof
Maassluis
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Meervaart
Amsterdam
za 05 dec
De Spil
Roeselare
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 06 dec
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
ma 07 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
di 08 dec
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
World Forum Theater
Den Haag
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam

vrijdag 04 december 2020

19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen C.C. De tippe, Vledder
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Maaspoort, Venlo
21:00
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DNK, Assen
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Druten, Druten
21:15
Johan Goossens - In het beste geval De Kunstgreep, Oostzaan
21:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parktheater, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam

zaterdag 05 december 2020

Nigel Williams De Spil, Roeselare
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1 Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2 Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Ethias Arena, Hasselt
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment Theater PePijn, Den Haag
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

zondag 06 december 2020

LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Dakota, Den Haag
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Dakota, Den Haag

maandag 07 december 2020

Kiki Schippers - Meer De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Dakota, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum Theater, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Diligentia, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Dakota, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 08 december 2020

Bert Gabriels - #Eindejaars2 De Warande, Turnhout
Kiki Schippers - Meer De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Speelbeesten Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Heel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Goudse Schouwburg, Gouda
Philippe Geubels Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum Theater, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Heel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
Pagina -212