CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -213
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 apr
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 02 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Molen
Beuningen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Klinker
Winschoten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Stroud
Putten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 03 apr
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
di 05 apr
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Het Everloo
Rossum
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 06 apr
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten

vrijdag 01 april 2016

Comedy Kitchen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Cammeleur, Dongen
Steven Goegebeur - De geknipte man Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Hasselt, Hasselt
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier Posttheater, Arnhem
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rob Scheepers - try-out De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht Figi Theater, Zeist
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 02 april 2016

Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Alex Roeka - Voort! Agora Theater Druten, Druten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Molen, Beuningen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater De Klinker, Winschoten
Leids Cabaret Festival - finalistentour Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Podium Mozaiek, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Louter C.C. Stroud, Putten
Ali B - Je Suis Ali Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Schuur, Zevenbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Posttheater, Arnhem
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Werftheater, Utrecht

zondag 03 april 2016

Alex Roeka - Voort! Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 05 april 2016

Hans Teeuwen Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even Goede Vrienden Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Everloo, Rossum
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Intouchables Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Purmaryn, Purmerend

woensdag 06 april 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rietveld Theater, Delft
Kasper van Kooten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina -213