CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -214
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 25 mrt
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
za 26 mrt
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 27 mrt
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 29 mrt
C.C. Cultura
Nootdorp
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 30 mrt
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 31 mrt
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
2
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 01 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
2
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee

vrijdag 25 maart 2016

Dolf Jansen - Hardverwarmend Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man De Speeldoos, Vught

zaterdag 26 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring Het Veur Theater, Leidschendam
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Het Park, Hoorn
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends C.C. De Kei, Reusel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Hoftheater, Raalte
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel Meervaart, Amsterdam

zondag 27 maart 2016

15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 29 maart 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment C.C. Cultura, Nootdorp
1
Hans Aarsman - Zelf weten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables De Maaspoort, Venlo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 30 maart 2016

Johan Goossens - Daglicht De Meenthe, Steenwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment De Muze, Noordwijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Louter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali Agnietenhof, Tiel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. De Werf, Aalst
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Veste, Delft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Intouchables De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 31 maart 2016

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Klooster, Nuenen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Wilminktheater, Enschede
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Posthuis Theater, Heerenveen
2
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dave Thompson / Ria Lina Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:30
Max van den Burg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen Taverne, Bergen

vrijdag 01 april 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
2
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik - Nieuw de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Pagina -214