Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kantine Walhalla
Rotterdam
Den heuvel
Alphen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Figi Theater
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
BREStheater
Brielle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Kees
Huissen
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Dorpshuis Renesse
Renesse
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
donderdag 12 november 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
vrijdag 13 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
zaterdag 14 november 2015
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
zondag 15 november 2015
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 18 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden