Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkgebouw
Rijssen
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
zaterdag 11 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 15 november 2017
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 november 2017
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel