Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
De Speeldoos
Vught
Theater Kulturhus
Borne
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
BREStheater
Brielle
Wilminktheater
Enschede
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Singer Theater
Laren
Theater de Huiskamer
Weert
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Arto Theater
Schoonhoven
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Toegift
Den Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 10 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 11 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 12 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht