CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -215
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mei
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
M-Lab
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 16 mei
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Flint
Amersfoort
1
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Dorpshuis Onder de Toren V.O.F.
Wissenkerke
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wissenkerke
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 17 mei
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 18 mei
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
di 19 mei
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
wo 20 mei
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
do 21 mei
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
1
1
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam

vrijdag 15 mei 2015

20:00
Johan Goossens - Daglicht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) C.C. Kadans, Wuustwezel
Foto Carolien Borgers - Zeker Weten
Carolien Borgers - Zeker Weten M-Lab, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop van Beresteyn, Veendam
20:00
De grote improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Oeloek - Prille Roest Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Markant Uden, Uden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 16 mei 2015

Thijs Kemperink - Gas d'r op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Flint, Amersfoort
1
20:00
Güldür Güldür Show Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Speeldoos, Vught
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg Venray, Venray
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Spant!, Bussum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Musis, Arnhem
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabaretteketet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Amok Parktheater, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Dorpshuis Onder de Toren V.O.F., Wissenkerke
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Wissenkerke, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Markant Uden, Uden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Lux, Nijmegen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 17 mei 2015

15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show) PopEi, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 18 mei 2015

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht

dinsdag 19 mei 2015

20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Agnietenhof, Tiel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Comedy Inc. Café Rex, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Improcabaret Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 20 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Comedy Kitchen - Fresh Meat Posttheater, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Wilminktheater, Enschede
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Theater De Veste, Delft
1
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Veluvine, Nunspeet
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy central presents l Bill Maher Meervaart, Amsterdam
1

donderdag 21 mei 2015

Anne Jan Toonstra - Oi Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Schudden - Perrongeluk Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Het Klooster, Nuenen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Orpheus, Apeldoorn
Foto Javier Guzman - Absurd verlicht
Javier Guzman - Absurd verlicht Goudse Schouwburg, Gouda
1
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Veste, Delft
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nathalie Baartman - Louter Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Koningshof, Maassluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Perron, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -215