CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -215
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 mrt
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Plomblom
Ninove
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Verwachting
Ritthem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 03 mrt
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Podium Reimerswaal
Rilland
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Druten
Druten
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Poorthuis
Peer
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De hoogte
Winsum
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Goudse Schouwburg
Gouda
1
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Smeltkroes
Maarheeze
1
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 04 mrt
Comedy Cafe
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
di 06 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 07 mrt
Theater Zuidplein
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde

vrijdag 02 maart 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee 2017 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Plomblom, Ninove
Stefano Keizers - Erg heel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan! Posttheater, Arnhem
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Het Park, Hoorn
Leon van der Zanden - Kameleon Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Parkgebouw, Rijssen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Koornbeurs, Franeker
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater De Verwachting, Ritthem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Podium Boxtel, Boxtel
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit De Domijnen, Sittard
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater Sneek, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Munttheater, Weert
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
20:30
Ali B - Koorts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Verplicht spelen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 03 maart 2018

Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater de Griffioen, Amstelveen
William Boeva - Reset MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Podium Reimerswaal, Rilland
Eva Crutzen - Opslaan Als Figi Theater, Zeist
Cameretten - Finalistentournee 2017 Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - Zalf Flint, Amersfoort
Marco Lopes - Moedt Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Het Poorthuis, Peer
Stefano Keizers - Erg heel Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan! De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
1
Karin Bloemen - Volle Bloei De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Roué Verveer - Heppie de Peppie
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Smeltkroes, Maarheeze
1
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Hof 88, Almelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Sense, Dokkum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Carrousel, Ommen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Jan van Besouw, Goirle
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

zondag 04 maart 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

dinsdag 06 maart 2018

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 07 maart 2018

William Boeva - Reset Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pagina -215