Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Musis
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
vrijdag 11 november 2016
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 12 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 13 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 14 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
dinsdag 15 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten