Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Evergem
Evergem
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Orpheus
Apeldoorn
C.C. `t Schaliken
Herentals
00:00
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rietveld Theater
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Mozaiek
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Munttheater
Weert
vrijdag 04 januari 2019
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 05 januari 2019
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 09 januari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
donderdag 10 januari 2019
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert