Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Wennekerpand
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Dok6
Panningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 04 januari 2019
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 05 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 06 januari 2019
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 09 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer