Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schuur
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 04 januari 2019
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 05 januari 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 januari 2019
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 10 januari 2019
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg