CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -216
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 mei
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 03 mei
Theater PePijn
Den Haag
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
ma 04 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 05 mei
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
wo 06 mei
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fiji
Amersfoort
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 07 mei
Rietveld Theater
Delft
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 08 mei
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 09 mei
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg

zaterdag 02 mei 2015

20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Werftheater, Utrecht

zondag 03 mei 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur MFC Kloosterhof, Hoogerheide

maandag 04 mei 2015

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Oude Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 06 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Partizanen - De Partizanen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu Meervaart, Amsterdam
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren Fiji, Amersfoort
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Theater PePijn, Den Haag

donderdag 07 mei 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Rietveld Theater, Delft
Marjolijn van Kooten - In principe wel De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Diligentia, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Voor De Prijzen en De Roem Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Zaantheater, Zaandam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 08 mei 2015

Buitenstaanders De Poorterij, Zaltbommel
Daniël Arends - Carte Blanche Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Parktheater, Eindhoven
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater De Veste, Delft
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fauvist - Allemaal op weg Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Venray, Venray
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nathalie Baartman - Louter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Zaantheater, Zaandam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Meervaart, Amsterdam

zaterdag 09 mei 2015

Buitenstaanders Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip De Roode Bioscoop, Amsterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Carte Blanche Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Schudden - Perrongeluk De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Partizanen - De Partizanen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Flint, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater De Tuin, Leusden
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Speeldoos, Vught
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Theater De Omval, Diemen
20:00
Anuar - Integer Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -216