CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -216
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 nov
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
zo 06 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
ma 07 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
di 08 nov
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ins Blau
Leiden
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
wo 09 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
1
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Boerderij
Huizen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
do 10 nov
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Weverij
Zierikzee
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Cardo
Groesbeek
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parktheater
Eindhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Capitole
Gent
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 11 nov
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 05 november 2016

20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Cultuurcentrum GO, Leerdam

zondag 06 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Marc-Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theaterkerk Bemmel, Bemmel

maandag 07 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

dinsdag 08 november 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Markant Uden, Uden
1
Youp van 't Hek - Licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Kleine Willem, Enschede

woensdag 09 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Spiegel, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut! Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - JABROER Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind De Maagd, Bergen op Zoom
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Markant Uden, Uden
1
Marc-Marie Huijbregts Theater De Veste, Delft
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater De Verwachting, Ritthem
Joep Onderdelinden - Taart! Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - De Afterparty Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Unfinished Business Capitole, Gent
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mini & Maxi ATLAS Theater, Emmen
20:00
NUHR Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Molenberg, Delfzijl
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Kleine Willem, Enschede

donderdag 10 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts Theater De Veste, Delft
Debby Petter - Bed & Breakfast De Weverij, Zierikzee
Eva Crutzen - Spiritus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joep Onderdelinden - Taart! Theater Cardo, Groesbeek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Ergens Anders Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business Capitole, Gent
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt ATLAS Theater, Emmen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Meerpaal, Dronten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 11 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Wilfried de Jong & Bruut! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER De Muze, Noordwijk
Minou Bosua - Minoux Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Agnietenhof, Tiel
Pagina -216