Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Sneek
Sneek
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Dok6
Panningen
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rietveld Theater
Delft
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 28 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
vrijdag 04 januari 2019
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 05 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 09 januari 2019
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard