CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -217
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 dec
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Martiniplaza
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 21 dec
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
2
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 22 dec
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Theater Posa
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 23 dec
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
ma 24 dec
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
wo 26 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
do 27 dec
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vr 28 dec
DeLaMar
Amsterdam

donderdag 20 december 2018

Najib Amhali - Waar was ik? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie Spant!, Bussum
20:15
Martijn Kardol - Bang Cultura, Ede
20:15
Ton Kas - Kakmaker Meervaart, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht Werftheater, Utrecht

vrijdag 21 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Kolk, Assen
Maartje & Kine - Vibrato Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Kennemer Theater, Beverwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Rotatie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram Het Kielzog, Hoogezand
Freek de Jonge - De Suppoost Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kattendans, Bergeijk
20:00
Martijn Kardol - Bang Perron-3, Rosmalen
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd Markant Uden, Uden
20:15
Purper - Purper's Passie S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Maaspoort, Venlo
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Meervaart, Amsterdam
2
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 22 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset Ons Mierloos Theater, Mierlo
Brigitte Kaandorp - Eh... Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Oosterpoort, Groningen
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Theater Posa, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Zaantheater, Zaandam
Louise Korthals - Alles is er Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Podium Hoge Woerd, De Meern
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Chassé Theater, Breda
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Markant Uden, Uden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Munttheater, Weert
20:15
Purper - Purper's Passie Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Flint, Amersfoort
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Stand-up Comedy Show Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

zondag 23 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies Meervaart, Amsterdam

maandag 24 december 2018

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam

woensdag 26 december 2018

Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

donderdag 27 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

vrijdag 28 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Pagina -217