Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Musis
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 november 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
donderdag 16 november 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 17 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 18 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam