CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -218
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 06 mrt
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 08 mrt
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
Wilminktheater
Enschede
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
15:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 09 mrt
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
Theater De Veste
Delft
Theater De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
AINSI
Maastricht
do 10 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 11 mrt
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Crown theater
Aalsmeer
De Zwaan
Uitgeest
Theaters Tilburg
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
C.C. Lokeren
Lokeren
De Maaspoort
Venlo
Theaters Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
World Forum CC
Den Haag
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

zondag 06 maart 2016

15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 08 maart 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser Theater 't Speelhuis, Helmond
1
Dolf Jansen - Hardverwarmend Wilminktheater, Enschede
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy) Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 09 maart 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Voors en tegens Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Aarsman - Zelf weten De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw AINSI, Maastricht

donderdag 10 maart 2016

Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theaters Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Diligentia, Den Haag
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Daniël Arends
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Meervaart, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Intouchables DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 11 maart 2016

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kunstgreep, Oostzaan
Murth Mossel - Voors en tegens Theater 't Pand, Gorinchem
Cabaretteketet Crown theater, Aalsmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theaters Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - Zelf weten De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali C.C. Lokeren, Lokeren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theaters Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt De Meenthe, Steenwijk
Foto Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Jandino Asporaat - Hoe dan ook World Forum CC, Den Haag
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Singer Theater, Laren
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pagina -218