Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
't Getouw
Mol
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schuur
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Hofnar
Aalten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Schakel
Gilze
20:15
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Omval
Diemen
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Den Herd
Bladel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
donderdag 22 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
vrijdag 23 oktober 2015
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 24 oktober 2015
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten