Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
AINSI
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Klooster
Nuenen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Horst
Venhorst
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
woensdag 09 maart 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
donderdag 10 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 maart 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel