Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Ludens
Voorburg
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Thiemeloods
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Stroud
Putten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theaterpand Weesp
Weesp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Diligentia
Den Haag
woensdag 08 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
donderdag 09 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 10 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 11 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag