Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Venray
Venray
Studio A58
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Studio A58
Middelburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Comedy Cafe
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 30 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 01 december 2017
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 december 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 december 2017
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 05 december 2017
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 06 december 2017
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 07 december 2017
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn