Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Studio A58
Middelburg
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Studio A58
Middelburg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
donderdag 30 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 01 december 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
zaterdag 02 december 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 december 2017
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 december 2017
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 06 december 2017
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 07 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven