Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Meerpaal
Dronten
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Hoftheater
Raalte
Figi Theater
Zeist
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Molenberg
Delfzijl
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater PePijn
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
zaterdag 17 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 18 februari 2018
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
woensdag 21 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag