Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 16 februari 2018
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 17 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 februari 2018
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 februari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk