CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -21
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 feb
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DNK
Assen
zo 25 feb
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
ma 26 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
di 27 feb
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 28 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 29 feb
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Evergem
Evergem
C.C. De Mol
Lier
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Molenberg
Delfzijl
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle

zaterdag 24 februari 2024

Max van den Burg - Tijd voor Max Theater 't Pand, Gorinchem
Nina De La Parra - BloodBitches Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sezgin Gülec - Try outs Agnietenhof, Tiel
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
N00b - n00b speelt n00b De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Schau Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Guido Weijers - Momentum Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang De Kattendans, Bergeijk
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ivy en de rest Theater De Lievekamp, Oss
20:15
De Meiden Van Toen - Zienderogen Het Musiater, Zevenaar
20:30
Femke Vernij - op volle kracht Theater De Molen, Beuningen
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel - De zieke geest Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Zaantheater, Zaandam
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Andries Tunru - Marmer DNK, Assen

zondag 25 februari 2024

Christel de Laat - En door?! Chassé Theater, Breda
Man man man, de podcast - Koud Zweet Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Stoep, Spijkenisse

maandag 26 februari 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Beatrix Theater, Utrecht
20:15
N00b Speelt N00b Theater De Veste, Delft

dinsdag 27 februari 2024

Christel de Laat - En door?! De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sezgin Gülec - Try outs De Kattendans, Bergeijk
20:30
André Manuel - De zieke geest Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 28 februari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - En door?! De Maagd, Bergen op Zoom
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Het Klooster, Woerden
Jawad Es Soufi - Harira Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Kommil Foo - Grind
Kommil Foo - Grind Theater De Lievekamp, Oss
1
Vlamousse - In den beginne Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Lindenberg Theater, Nijmegen
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - Wat Als Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Karma Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Grof geschud - Kroost Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Gewoon Roué Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nina De La Parra - BloodBitches Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Soundos El Ahmadi Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kiki Schippers Met Band Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - Warm Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Andries Tunru - Marmer Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Ledeltheater, Oostburg
20:00
Philippe Geubels (bel) - Geubels Gaat In Bad Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Deng Boy - Twee keer zo oud Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
N00b Speelt N00b Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 29 februari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Grind Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Schouwburg Ogterop, Meppel
Vlamousse - In den beginne Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen De Harmonie, Leeuwarden
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Musa - Schaakmat Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl En De Boer - Modderkruipers De Nobelaer, Etten-Leur
Peter Pannekoek - Dna De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Wat Als Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Storm, Winterswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven ECI Cultuurfabriek, Roermond
Grof geschud - Kroost Theater De Willem, Papendrecht
Tobi Kooiman - Best of 2 Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Made in Holland Schouwburg De Kring, Roosendaal
Comedytunes - Comedy Night Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Evergem, Evergem
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. De Mol, Lier
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Gewoon Roué Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke - Sluikstort De Molenberg, Delfzijl
Nina De La Parra - BloodBitches Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Schouwburg Odeon, Zwolle
Pagina -21