CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -21
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 feb
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeMess
Naarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 13 feb
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 14 feb
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
di 15 feb
Theater de Mythe
Goes
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 16 feb
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
do 17 feb
De Domijnen
Sittard
Veluvine
Nunspeet
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 12 februari 2022

20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. De Klameare, Workum
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - Eerlijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond DeMess, Naarden
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater De Omval, Diemen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater De Kik, Elst
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - Sneu Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam

zondag 13 februari 2022

16:00
Comedytrain on Tour Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedytrain on Tour Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 14 februari 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Floralis, Lisse
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg Cuijk, Cuijk

dinsdag 15 februari 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
20:00
Jandino - Opgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René van Meurs - 2636 ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lebbis - De Ziel Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 16 februari 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - SNAK Theater Ins Blau, Leiden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cabarestafette 21-22 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Concertgebouw, Amsterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel Zaantheater, Zaandam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Klooster, Woerden
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Meervaart, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel - Sneu Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedy Night: Ronald Smink + Jeroen Leenders & More Simplon, Groningen
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 17 februari 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Domijnen, Sittard
Christel de Laat - Hoe dan?! Veluvine, Nunspeet
Jan Beuving - Restante Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Uit het niets Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino - Opgefokt Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jasper van Kuijk ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Sneek, Sneek
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ziel Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -21