Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Boodschap
Rijen
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wesopa Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
De Horst
Venhorst
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
19:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
woensdag 24 april 2019
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 april 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 26 april 2019
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 28 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 29 april 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen