Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
woensdag 25 maart 2020
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - koorts
Meervaart, Amsterdam
donderdag 26 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 27 maart 2020
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede