Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Meervaart
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kik
Elst
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Huiskamer
Weert
C.C. De Bunder
Moorslede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Dillewijn
Ankeveen
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 11 december 2020
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
zaterdag 12 december 2020
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 13 december 2020
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 14 december 2020
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 december 2020
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch