Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeMess
Naarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Veluvine
Nunspeet
21:15
Chassé Theater
Breda
19:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Den heuvel
Alphen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 12 februari 2022
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
DeMess, Naarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater De Omval, Diemen
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agnietenhof, Tiel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Munttheater, Weert
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
C.C Warenar, Wassenaar
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Spant!, Bussum
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Posttheater, Arnhem
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 13 februari 2022
16:00
Comedytrain on Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedytrain on Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 14 februari 2022
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Floralis, Lisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Singer Theater, Laren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lebbis - De Ziel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Singer Theater, Laren
20:00
René van Meurs - 2636
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Mythe, Goes
woensdag 16 februari 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - Sneu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cabarestafette 21-22
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Comedy Night: Ronald Smink + Jeroen Leenders & More
Simplon, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Klooster, Woerden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Mythe, Goes
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 17 februari 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Hof 88, Almelo
Christel de Laat - Hoe dan?!
Veluvine, Nunspeet
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Deventer Schouwburg, Deventer
20:45
Finalistentournee Cameretten Festival 2021
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jan Beuving - Restante
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jasper van Kuijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Den heuvel, Alphen
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
René van Meurs - 2636
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Harmonie, Leeuwarden