Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
De Warande
Turnhout
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Trixxo Theater
Hasselt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:45
Simplon
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ADO Den Haag Stadion
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
vrijdag 17 februari 2023
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Flint, Amersfoort
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 18 februari 2023
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Figi Theater, Zeist
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
De Warande, Turnhout
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Parkgebouw, Rijssen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Wilminktheater, Enschede
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jay Francis
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Web, Bleiswijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Sneu
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Merijn Scholten - Solo
Flint, Amersfoort
Martijn Kardol - De Situatie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 19 februari 2023
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Kurt Overbergh
't Onkrooid, Arendonk
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - FCKED
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Theater Hof 88, Almelo
maandag 20 februari 2023
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Dorpshuis Heerde, Heerde
Stephen Lynch
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 februari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Martijn Kardol - De Situatie
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 22 februari 2023
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Figi Theater, Zeist
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg - Ego
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
n00b speelt n00b
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:45
Simplon Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jay Francis
ADO Den Haag Stadion, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 23 februari 2023
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Restante
Het Musiater, Zevenaar